€269,90
Artikel:
FLORIS van BOMMEL De Hakker 01.09
Kleur:
Taupe
Productsoort:
Veterschoen
Segment:
Heren
Breedtemaat:
Breed / H Leest
Maat advies:
Neem een halve maat kleiner
Uitneembaar voetbed:
Ja
Materiaal zool:
Rubber
Materiaal buitenkant:
Suede
Materiaal binnenkant:
Leer
Sluiting:
Veter
De FLORIS van BOMMEL De Hakker 01.09 Taupe, ook bekend als de SFM-50164-34-01 Taupe, is een stijlvolle herenboot die de perfecte balans vindt tussen netjes, sportief en comfortabel. Deze taupe suède herenschoenen hebben de elegante uitstraling van een geklede veterschoen, gecombineerd met het draagcomfort van een moderne casual boot. Een veelzijdige FLORIS van BOMMEL voor heren die kwaliteit, een goede pasvorm en een onderscheidende uitstraling belangrijk vinden.
De prachtige taupekleur maakt De Hakker bijzonder gemakkelijk te combineren. Draag hem onder een jeans voor een verzorgde casual look of combineer hem met een chino en overhemd wanneer het geheel wat gekleder mag zijn.
Het bovenwerk van deze taupe suède heren boots is gemaakt van hoogwaardig suède dat is gelooid door een Toscaanse looierij uit Santa Croce sull’Arno. Dit Italiaanse gebied staat bekend om zijn lange traditie op het gebied van hoogwaardige leersoorten en ambachtelijke leerbewerking.
Het taupe suède geeft de schoen een warme, luxe uitstraling. Taupe bevindt zich qua kleur tussen bruin, beige en grijs, waardoor deze suède veterschoenen voor heren uitstekend combineren met vrijwel iedere garderobe. Denk aan donkerblauw, zand, beige, olijfgroen, grijs en verschillende bruintinten.
De FLORIS van BOMMEL De Hakker 01.09 is gemaakt op een H-leest. Hierdoor biedt de schoen meer ruimte dan een standaard herenleest. Heb je een iets bredere of vollere voet, dan kan deze FLORIS van BOMMEL H-wijdte een bijzonder prettige keuze zijn.
Ondanks de extra ruimte blijft de vorm van de schoen mooi slank en elegant. Dat maakt De Hakker interessant voor mannen die zoeken naar modieuze herenschoenen voor een brede voet, zonder dat de schoen breed of zwaar oogt.
Een belangrijk voordeel is het uitneembare voetbed. Het originele voetbed kan eenvoudig worden verwijderd en indien gewenst worden vervangen door een eigen voetbed of steunzool.
Hierdoor is De Hakker niet alleen een modieuze herenboot, maar ook interessant voor mannen die herenschoenen geschikt voor steunzolen zoeken. De binnenzijde is bovendien afgewerkt met een hoogwaardige zwarte kalfslederen voering. Het zachte leer zorgt voor een luxe gevoel rondom de voet en draagt bij aan het comfortabele karakter van deze schoen.
Onder deze taupe veterschoen zit een casual zool van soepel en slijtvast TPU-materiaal. De zool geeft De Hakker een iets sportievere uitstraling en zorgt ervoor dat de schoen gemakkelijk dagelijks gedragen kan worden.
Juist deze combinatie maakt het model zo veelzijdig. De bovenkant oogt netjes en verfijnd, terwijl de zool voor een moderne en meer casual uitstraling zorgt.
Zoals je van FLORIS van BOMMEL mag verwachten, zijn ook de details bijzonder verzorgd. Achter op de hiel bevindt zich een klein label in dezelfde taupekleur als de schoen. Onder dit label is felblauw suède verwerkt, waarvan subtiel een klein blauw streepje zichtbaar blijft.
Op het label staat het herkenbare FLORIS van BOMMEL F-logo. Een speels detail dat mooi aansluit bij het karakter van het merk, zonder dat het de nette uitstraling van de schoen overheerst.
Zoek je taupe suède veterschoenen voor heren, FLORIS van BOMMEL heren boots, een taupe heren enkellaars met veters, of comfortabele herenschoenen met uitneembaar voetbed? Dan is de FLORIS van BOMMEL De Hakker 01.09 – SFM-50164-34-01 Taupe absoluut het bekijken waard.
Met zijn luxe Toscaanse suède, H-wijdte, kalfsleren voering, uitneembare binnenzool en slijtvaste TPU-loopzool is dit een herenboot die zowel qua uitstraling als comfort veel te bieden heeft. Een prachtige FLORIS van BOMMEL taupe suède schoen die je gemakkelijk combineert en die zowel netjes als sportief gedragen kan worden.